رفت و آمد خانوادگی بانکی

می خواستم یه نظر سنجی از همکارا بکنم و ببینیم چه میزان با رفت و آمد خانوادگی همکارا موافق هستید. ممنون میشم کامنت بذارین.

/ 4 نظر / 83 بازدید
سایه

من یه سالی میشه تو جلسه بانکی خانمهای همکارام شرکت می کنم .. پدر یکی شون برا یکی دیگه کار درست کرده .. برادر یکی هم رئیس یکی دیگه است .. اون وقت همین یکی خواهر اون یکی رو به یکی از همکاراش معرفی کرده و واسطه ازدواجشون شده .. اما حالا همون یکی هیچ تقدیر و تشکری که نکرده چون پست و سمت گرفته به این خانم بیچاره مرخصی نمیده و همین شد بحث و جدل بین دو تا از همکارای من و بدتر از همه اینکه پشت سر خانم این همکارم گفته که ایشون مشکلات خانوادگی شون رو تو شعبه مطرح می کنند و یه مدت این دو تا همکارام قطع رابطه بودند .. ( حالا پیدا کنید " اون یکی " پرتقال فروش را !!) اما خوب با تمام این حرفها من موافقم ..! من کلا با ارتباطات خانوادگی و رفت و آمد اینچنینی موافقم چون باعث صمیمیت بیشتری بین همکارا میشه ..

مجید

جدا از این موضوع اگه می شد جلسه ای تشکیل می شد که همکاران وبلاگ نویس از نزدیک با هم آشنا می شدند خیلی عالی بود همانند جلسه ای که برای همکاران وبلاگ نویس بانک ملی در روز 5 آبان توسط روابط عمومی این بانک تدارک دیده شده بود .

مریم

من که مجردم خودم با سه تا از همکارامون رفت وامد داریم البته خونه ما هنوز نیومدن منم هیم وکلوش میکنم به بعدن ولی به نظرم خوبه یه جور صمیمیته خاصه بین کسایی که با هم نزدیکترن ما رو هم تو جمع خودوشن راه دادن

متصدی جوان

سلام من کاملا مخالفم... هیچ وقت یادم نمیره وقتی تازه وارد بانک شده بودم و تو بخش منابع انسانی داشتم کارای استخدامیم رو انجام می دادم یکی از بچه های با سابقه کنارم نشست و با هم شروع به حرف زدن کردیم یه حرفی بهم زد که هیچ وقت یادم نمیره و تو این چند سال کاریم تو جاهای مختلف به درست بودنش ایمان دارم. بهم گفت: یه همکار خوب فقط یه همکار خوبه هیچ وقت نمیتونه دوست خوب باشه.