شرکت در معرفی فرصت های شغلی IT "در دانشگاه تبریز

سمینار معرفی فرصت های شغلی IT به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد آذربایجان شرقی و با حضور مهندس Rameshwar Mehrotra  "نماینده رسمی شرکت  NIIT در ایران"دهم بهمن ماه سالجاری در دانشگاه تبریز برگزار  شد.

 سمینار "معرفی فرصت های شغلی IT" با هدف آشنا سازی دانشجویان و علاقمندان به این حوزه و همچنین فراهم کردن زمینه های مناسب شغلی برای جوانان استان اقدام به برگزاری این سمینار کرده است.لازم بذکر است بنده هم همراه بایکی از همکاران که ایشون هم به اصرار بنده بر شرکت افتخاری در این سمینار شرکت کردیم. و ایشان یکی از برندگان خوش شانس قرعه کشی یک درایو اکسترنال برای مینی لب تاپ  شدند.تشویق
و در این سمینار روند توسعه و پیشرفت شرکت بین المللی NIIT هندوستان، شرکت فعال و موفق در زمینه IT از زبان نماینده شرکت ارائه خواهد شد. همچنین به شرکت کنندگان در این سمینار گواهی معتبر شرکت در سمینار از طرف معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان اعطا خواهد شد. که به ما هیچ گواهی جز یک فولدر ندادند.

در مقایسه پیشرفت هند در زمینه It خیلی عقب موندیم.بابا باید از این هندیها باید یاد بگیریم.چشمک

اما در مورد لهجه این مهندس هندی هر چی بگم کم گفتم. واقعا لهجه ما آذربایجانیها خیلی به انگلیسی نزدیکتره تا این هندیها که انگلیسی زبون رسمی کشورشون شده. در کل سمینار ی  متوسط  بود  اما تجربه بدی نبود.

 

/ 3 نظر / 17 بازدید
اختر بانو

سلام قالب وبلاگتون خیلی خوشگله[لبخند] متناسب با حال و هوای این روزاست

مجید

عرشیان امشب زمین را لاله باران می کنند/ خاک را خوشبوتر از زلف نگاران می کنند آفرینش فیض از دیدار احمد می برد/ کعبه امشب سجده بر خاک محمدمی کند میلاد رئیس مکتب، پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و رئیس مذهب امام جعفر صادق (ع) بر شما مبارک [گل]

سمیرا

سلام،وبلاگ بسیار خوبی دارین،به منم سر بزنین.[گل]