و اذا زلزلت الارض

و دیروز بود که نفس مرگ را در چند قدیمی خود حس کردیم و به یاد کرده ها و نکرده هپایمان افتادیم. به یاد نیکی ها و بدیهایمون؛ به یاد نزدیکان و دو ستان؛ و به یاد..............خدا. ولی مباد مثال آن کشتی نشسته طوفان زده به یاد خدا افتاده که چون قدم به ساحل  نجات امن بی تلاطم گذاشت خدا را کلا بی خیال شد و شد همون آدمی که قبل از سوار شدن به کشتی بود. و راستی یادم نرفته واقعا تشکر کنم  از اطلاع رسان سریع رسانه های خارجی که روی رسانه های غفلت زده ما رو سفید کرد؛ رسانه هایی که حواسشون به همه جای دنیا و وقایهش هست. ولی دریغ از خبررسانی در مورد هموطنان خودشون. اف بر همه کسانی که مرغ همسایه واسشون غازه. شبکه استانی وخبر هم که قربونشون برم مضمون این ترانه هستند " همه چی آرومه من چقدر خوشبختم"

/ 2 نظر / 27 بازدید
banker

همکار ارجمند سلام، از شنیدن و دیدن تصاویر مربوط به این حادثه هولناک بسیار ناراحت شدم که در این ماه به این عزیزی چنین حادثه ای اتفاق بیفته و مردم به چنین وضعی دچار بشن. احساس همدردی مرا بپذیر ، امیدوارم خدا به همه بازمانده ها و حادثه دیده ها صبر بده. بد رو.گاری شده فعلا که هوای همسایه رو بیشتر از مردم خودمون دارن که مبادا خاری به چشم همسایه بره. فعلا نون خبر تو خونه همسایست.

banker

سلام همکار، قالب جدید مبارک، به مدبریت فناوری وبلاگتون تبریک میگم که قالب عوض شده. شنیده ها حاکی از اینه که: قرار بوده حدود 12.000.000 ریال تو کارت خرید واریز بشه که گفته شده این مبلغ به 7.500.000 ریال تقلیل یافته و مابقی قراره بن خرید داده بشه. خبر دوم این که وام مسکن قرار شده به 700.000.000 ریال افزایش پیدا کنه. 500.000.000 ریال وام مسکن و 200.000.000 هم جعاله.